Ev Taşımacılığında K3 Belgesinin Önemi

K3 Belgesi

Evden eve nakliyat firmalarının bulundurması gereken belge olan k3 belgesi her firmada bulunmamaktadır. Bu belge toplamda 45 ton kapasiteli araçları olan kişi ve kişilere verilmektedir. Günümüzde bir çok firmalarda bu belge yoktur ve bunun çözümü için akrabalarında k3 belgesi olan kişilerin adına araçlarının satışlarını yapıp çalışmaktadırlar. Peki bu firmalara güvenmeli mi? yoksa güvenmemeli mi?

Ev Taşımacılığında Gerekli Olan K3 Belgesinin Önemi?

K3 belgesi alabilmek için başta da belirtiğimiz gibi 45 ton kapasiteli araçlarının olması gerekmektedir. Bu kapasitede olan bir çok firma mevcut ama tek araçla bu belgeyi alamayan kişiler ya kaçak yollarla çalışıyorlar yada bazı insanların üzerine araçlarının satışını alıp belgelerini çıkarıyorlar. Tabi ki bu kişiler pek sağlıklı olmayan firmalardır ve diğer profesyonel ve belgeye sahip olan firmaların işlerine engel olmuşlardır. Bu belgeye hak kazanmış büyük firmalar işlerinde başarılı olamasalar zaten bu belgeyi alabilecek araçları alamazlar! Bu belgeyi Ulaştırma Bakanlığından başvuru yaparak alabilirsiniz. 45 tonluk araç demek 3 araca tekabül eder ve 18.000 tl olan belge ile beraber çok yüklü bir ödeme yapması gerekmektedir. Tüm ziyaretçilerimize onlinenakliyeciler.com olarak belge sahibi olan kişiler tarafından hizmet verdiğimizi söylemek isteriz, çünkü diğer firmalar bizleri sizler karşısında mahcup edeceğinden önceden önlem almaktayız. Sistemde kayıtlı olan firmalar arasında tercih yapmak tamamen sizin elinizde! yapmanız gereken tek işlem üye olup talep oluşturmaktır ve ardından gelen en uygun firmanın teklifini kabul etmektir. Sizde k3 belgesi olan firmalar ile çalışmak istiyorsanız hemen üye olunuz.

ads

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. onlinenakliyeciler.com - Tüm Hakları Saklıdır İstanbul Evden Eve Nakliyat Bağcılar Evden Eve Nakliyat