Şehirler Arası Taşımacılık Nasıl Yapılmalıdır?

Şehirler Arası Taşımacılık Nasıl Yapılmalıdır?

 

Şehirler Arası Taşımacılık Nasıl Yapılmalıdır?

Genellikle tayini çıkan memur, asker ve polis arkadaşların ihtiyacı olan şehirler arası taşımacılık, çok riskli bir o kadar da teferruatlıdır. Bunun için bir taşınan olarak yapmanız gereken en önemli kuralları size sıralı bir şekilde açıklayacağız.

  • Firma seçimi
  • Ambalaj seçimi
  • Araç seçimi
  • Personel seçimi
  • Sözleşme yapımı
  • Sigorta yapımı

Yukarıda size sunmuş olduğumuz listeye çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Neden mi?

Firma seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli kural firmanın eski kuruluş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ambalaj seçiminde yapmanız gereken ise firmaların yoğun kullanmış olduğu pat pat diye adlandırılan baloncuklu malzemedir. Bu malzeme içerisinde eşyalarınız kolay kolay zarar görmez.

Evden eve nakliyat aracı seçimini doğru yapmanız gerekir, çünkü kapalı evden eve nakliyat kasalı araç olmadığı halde uzun yolda yağan yağmur ve sıçrayan su yüzünden eşyalarınız kullanılmaz hale gelebilir.

Personel seçiminde dikkat etmeniz gereken kural profesyonel olmasıdır. Profesyonel bir personeli anlamanız zor olmasa gerek aksi halde eşyaların taşınma esnasında zarar görebilir.

Sözleşme muhakkak olsun çünkü oluşabilecek bir anlaşmasızlık sonucu yasal yollara bu sözleşme olmadan başvuramazsınız.

Hasar sigortası yapılması gereken en önemli kuraldır. Taşıma esnasında oluşan eşyaları karşılamaz lakin her hangi kaza ve yangın esnasında sigorta poliçenizle tüm eşyalarınızın bedelini alabilirsiniz.

Size bilgilendirme amaçlı yazmış olduğumuz bu konuda size rehber olduysak ne mutlu bize lakin bu özellikte bulunan tüm firmaları sistemimizde bulmanız çok basittir. Yapmanız gereken talep oluşturup teklif veren firmaları araştırmanız dır. Firmaların yorumlarından ne kadar profesyonel bir firma olduğunu çok basit anlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.

Onlinenakliyeciler.com Ekibi…

ads

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. onlinenakliyeciler.com - Tüm Hakları Saklıdır İstanbul Evden Eve Nakliyat Bağcılar Evden Eve Nakliyat