Tarihi Eser Taşımacılığı Nasıl Yapılmalıdır

Tarihi Eser Taşımacılığı

Taşımacılık sektöründe gün güne artan firmalar ve edevatlarla sağlıklı firmalar bulmak ta bir hayli zordur. Bunun yanında Tarihi Eser Taşımacılığı yapan firma bulmak daha zordur çünkü tarihi eser eşyalarınızın önemi ve değeri büyüktür. Firma seçimi yaparken çok dikkatli olmanız gerekmektedir aksi halde çok üzülebilirsiniz. Bu noktada Onlinenakliyeciler.com sitesinde size en uygun firmaları sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Onlinenakliyeciler.com ‘da firma bulmak çok basit ve kolaydır, sadece yapmanız gereken unsur üye olup talep oluşturmaktır. Üye olan ziyaretçilerimiz ardından talep oluşturmalıdır ve ardından gelen tüm teklif sahiplerinin firma bilgilerine, yorumlarına ve ambalajlama hizmetine bakıp değerlendirmelidir. Sistemde kayıtlı toplamda 700 profesyonel firma mevcuttur ve bu firmaların tümü k3 taşıma belgesine ve ulaştırma bakanlığına üyeli firmalardır. Peki bu firmalar arasında Tarihi eser taşımacılığı yapan nakliye firmalarını nasıl bulur ve anlarım?

  1. Daha önce tarihi eser taşımış olması gerekmektedir.
  2. Yorumlarında eser taşımacılığı yapan başka müşteriler var mı kontrol edilmelidir.
  3. Avrupa standartlarına uygun ambalajlama sistemi kullanmalıdır.
  4. Özel amortisörlü araçlar getirmelidir.

Yukarıda eser taşımacılığı yapan firmalarda olması gereken özellikleri konu aldık, sizde taşınmadan önce bunlara dikkat etmelisiniz.

ads

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. onlinenakliyeciler.com - Tüm Hakları Saklıdır İstanbul Evden Eve Nakliyat Bağcılar Evden Eve Nakliyat