ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Online nakliyeciler Kullanıcı Sözleşmesi

1. Online Nakliyeciler İnternet Sitesi Genel Kullanım Şartları

Onlinenakliyeciler.com internet sitesi, kullanıcılarına üyelik sistemiyle hizmet vermektedir. E- Ticaret internet sitesi üzerinden evden taşımacılık hizmeti alabilmek için üyelik gerekmektedir. Kullanıcının siteye üye olması için 18 yaşını doldurmuş, sözleşme beyanını (Madde 2) kabul etmiş ve üyelik bilgilerinde; adres, T.C kimlik bilgilerini eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. Kimlik bilgilerinin herhangi bir nedenden dolayı yanlış girilmesi halinde Nakliyat hizmeti verilmeyecektir.
Onlinenakliyeciler.com internet sitesi üzerinden herhangi bir işlem gerçekleştirmek için kanun ve mevzuata uygun hareket etmek zorundadır. Kullanıcı onlinenakliyeciler.com E-ticaret sitesi üzerinden diğer kullanıcıları siyaset, taciz, küfür vb. nedenlerle üyeleri rahatsız etmesi durumunda üyelikleri iptal edilir. Bu madde kapsamında üyelerin bu kurala uymaması durumunda üyelik haklarından hiçbir hak ve talepte bulunamaz.
Online Nakliye internet sitesi üyelikler üzerinden kendi takdir yetkisini kullanabilir, herhangi bir üyenin kaydını silme yetkisine sahiptir. Üyeler üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmesi durumunda Online Nakliye internet sitesi üyeleri kalıcı olarak silme hakkını gizli tutar.
Bu madde kapsamında üyeler kullanıcı bilgileri ve şifrelerini üçüncü kişilerle paylaşması durumunda doğacak zararları Online Nakliye Sitesi doğrudan ya da dolaylı olarak herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Bu madde kapsamına bağlı olarak üyeler üyeliklerinin feshi veya iptali durumunda Online Nakliye internet sitesi üzerinden herhangi bir hak talep edemezler.

2. Online Nakliyeciler İnternet Sitesi Sözleşmesi

Online nakliyeciler E- Ticaret sitesi kapsamında kullanıcılar üyelik işleminde tüm sözleşme koşullarını kabul ve beyan eder.
Online Nakliyeciler internet site içerisinde farklı internet sitelerinin linklerini barındırma hakkını gizli tutar. Bu kapsamda farklı internet sitelerinden doğacak olan herhangi maddi ve manevi zararı Online Nakliyeciler İnternet Sitesi sorumlu tutulamaz.
Kullanıcı onlinenakleciler.com internet sitesi üzerinde yazan tüm bilgileri kabul edip sözleşmeye uyacağını beyan eder.

3. Online Nakliye İhale Başlatma Koşulları

Kullanıcılar, çevrimiçi nakliye internet sitesi üzerinden üyelik sözleşmelerini kabul edip üye olduktan sonra bu işlemi gerçekleştirirler.
Üyeler, bilgilerini eksik girdiği durumda ya da yanlış bilgi beyan etmesi halinde Nakliye işlemi ve ihale işlemi başlatılmaz.
Kullanıcılar üyelik bilgilerini karşıladığı durumda onlinenakliciler.com internet sitesi sayfasından ihale başlatabilirler.
Onlinenakliyeciler.com ihale başlatmasında veya nakliye taşıma ücreti kesinlikte almamakta ve talep etmemektedir.
Kullanıcı herhangi bir ihaleyi kabul etmesi durumunda ihale gerçek kişilere ücreti ödeyecek olup bu durumu kabul ederek ücreti ödeyeceğini kabul eder.
Kullanıcılar herhangi bir sebep belirtmeksizin internet sitesi üzerinden “üye girişi” bölümünden ihaleyi ücretsiz olarak iptal etme hakkı bulunmaktadır.

4. Nakliyat Hizmetinin Başlama Süreci

Online Nakliyeciler İnternet Sitesi taşıma işlemini bizzat kendisi yapmamakta olup taşıyıcılar ve taşıma hizmeti isteyenler ile buluşturmaktadır.
Bu madde kapsamında üyeler onlinenakliyeciler.com internet sitesini taşımacılık sorumluluğu yükleyemez.
Herhangi bir nakliyat firmasının üyelere taşımacılık hizmeti sunması için Online Nakliyeciler İnternet Sitesi ile sözleşme imzalaması gerekmektedir.
Online Nakliyeciler İnternet Sitesi Nakliye firmalarını özenle seçmektedir. Nakliyat firmaları Online Nakliyeciler İnternet Sitesi üzerinden hizmet verebilmek için belirli ölçüt ve kalite aramakta ve bu sayede hizmet sunan kullanıcılarımızın kaliteli hizmet almasını amaçlar.
Kullanıcılar, evden eve taşımacılıkta yaşanacak kırılma, kaybolma, ezilme vb. gibi nedenlerden doğacak tüm sorunlardan onlinenakliyeciler.com internet sitesi sorumlu gösterilemez.
Kullanıcılar taşıma esnasında yaşanacak problemlerin önüne geçebilmek için taşıma ihalesi sözleşmesinde nakliyat firması ile sigorta sözleşmesi imzalaması kendi yararına olacaktır.

5. Online Nakliyeciler Hizmet Garanti Kapsamı ve Yasal Uyarı

Online Nakliyeciler internet sitesi (www.onlinenakliyeciler.com) adresinden kaynaklanacak yazılım hataları, sunucu hataları veya herhangi bir kesinti halinde onlinenakliyeciler.com sorumlu gösterilemez.
Bu madde kapsamında onlinenakliyeciler.com sitesi çalışanları kesintisiz hizmet vereceğinin garantisi vermez. Online nakliyeciler internet adresi anlık güncelleme hatalarından sorumlu tutulamaz.
Bu madde kapsamında; bilinmelidir ki tüm elektronik sistemler arıza verebileceğinden dolayı yazılımdan kaynaklı hizmetin aksaması durumunda kabul edilen ihaleler devam edecektir.
Online Nakliyeciler web sitesinden kaynaklanacak kesintilerden dolayı taşımacılık firmaları ve diğer kullanıcılar hak talep edemezler.

6. Online Nakliye Telif Hakkı ve Yasal Uyarı

© Copyriht 2017 www.onlinenakliyeciler.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Resim, yazı vb. tüm kaynaklar onlinenakliyeciler.com adresine aittir. Sitemizde bulunan tüm makaleler ve materyaller 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. İzin verilmeden hiçbir yazı veya içerik kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Onlinenakliyeciler.com internet sitesinde tüm linkler harici bir sayfaya açılabilir, onlinenakliyeciler.com adresi bu harici linklerin sorumluğunu almaz.
Onlinenakliyeciler.com adresinde yer alan ihale mesajları veya yorumlardan kullanıcılar sorumludur. Onlinenakliyeciler.com adresi bu yorum ve mesajların sorumluluğunu almaz.
www.onlinenakliyeciler.com hiçbir sebep ve bildirim göstermeden zaman değişikliğine gidebilir ve yayına son verme hakkını gizli tutar.
Bu sitede yer alan yazılım hatalarından onlinenakliyeciler.com sorumlu tutulamaz.

7. Hizmet Kesintisi

Onlinenakliyeciler.com Web sitesi olarak kullanıcılar arasında yapılan sözleşme işlemlerinde veya ihale süreci kapsamında mücbir (zorunlu) sebeplerden dolayı hizmet verilemeyebilir.
Zorunlu sebepler olarak; Yangın, savaş, grev, doğal afet, deprem, internet arızaları dâhil ve bununla sınırlı kalmayacağı kabul edilerek ilgili tarafların hizmet kesintisi yaşayacağı bilinmelidir. Tüm yaşanacak aksaklıklar onlinenakliyeciler.com adresinin tüm özeni gösterdiği halde kaçınılmayacak aksaklıklar olacağı anlaşılmalıdır.

8. Anlaşmazlık Durumunda Kanuni Süreç

Kullanıcıların internet sitesinde Türk hukuku geçerlidir. İnternet sitesinden kaynaklanacak tüm sorunlarda mahkemeler ve icra daireleri yetkili olacaktır.
Onlinenakliyeciler.com internet sitesinde kullanıcılar arasında yaşanacak sorunlar ihtilaflar Türk hukukuna göre uygulanacak, web sitede yer alan tüm mesajlaşmalar ve dokümanların mahkemede delil olarak kullanılacaktır.

9.Kullanıcıların Bilgilerinin Korunması ve Tebligatlar

Online nakliyeciler internet sitesi kullanıcıların şahsi bilgilerini korumakla yükümlüdür.
Kullanıcılar arasından gelen tekliflerden birinin onaylanması durumunda adı, soyadı, telefon numarası ve adres bilgileri firma ile paylaşılacağı bilinmelidir.
Kullanıcıların T.C kimlik numarası herhangi bir sebepten dolayı paylaşılmaz.
Kullanıcıların onlinakliyeciler.com adresinde yer alan iletişim bilgilerinde adres ihale sürecinde kullanılacak ve geçerli adres olarak kullanıcı bilgileri esas alınacaktır.
Taraflardan birinin veya ikisinin adres değişikliği yapması durumunda en az 3 iş günü içinde taraflar birbirine bildirmelidir.
Bu madde kapsamında taraflar sözleşmeleri kullanıcı adresinde yer alan E-posta adresi üzerinden alacağını kabul eder.

10. Genel Kurallar

Online nakliyeciler, teknolojinin gelişmesiyle verilen 9 maddede revize (değişikliğe gitme) hakkını gizli tutar. Onlinenakliyeciler.com sitesi kanuni değişiklikler, ödeme planı değişikliği ve site tasarımını değiştirebilir.
Onlinenakliyeciler.com adresi verilen ücretsiz hizmeti ücretli hale getirme ya da yarı ücretli hale getirebilir. Telif hakkında değişiklikler, üyelik hakları ve ihale şartlarında değişikliğe gidebilir ve bu bir güncelleme olacağı kabul edilir.
Onlinenakliyeciler.com adresi fikir ve sanat kurallarına uymaya söz vermiştir. Online Nakliye hizmeti tüm dünya da uygulanmakta ve telif hakları ve anlaşmalar ile korunduğu bilinmelidir. Onlinenakliyeciler.com lisans sahibidir. Kullanıcılar internet sitesi içerisinde yer alan tüm materyalleri ticari olarak kullanamaz. Kullanıcılar sözleşme şartlarına uymadığı durumda ihale verilmez veya kullanıcılar uyarılmadan hesapları askıya alınabilir.
Kullanıcılar siteye üye olduğu tarihten esas alınarak üyelik işlemi başlatılır.
Onlinenakliyeciler.com Nakliye sitesi, sitesinde duyurmak şartıyla hizmetine kısmen veya tamamen son verebilir.

ads

Tüm soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. onlinenakliyeciler.com - Tüm Hakları Saklıdır İstanbul Evden Eve Nakliyat Bağcılar Evden Eve Nakliyat